Anmälda lag och spelpatser

Distikt Öst

Bråvikens GK
18 juli
  Skinnarebo G&CC
20 juli
 
1 finalplats1 finalplats
Klubb/lag  Klubb/lag 
Bråvikens GK1 Glasrikets GK1
Bråvikens GK2 Glasrikets GK2
Bråvikens GK3 Glasrikets GK3
Finspång GK1 Hooks GK1
Linköpings GK1 Hooks GK2
Linköpings GK2 Isaberg GK1
Norrköping Söderköping GK1 Möre GK1
Norrköping Söderköping GK2 Nässjö GK1
Vreta Kloster GK1 Nässjö GK2
   Skinnarebo G&CC1
   Vetlanda GK1
   Växjö GK1

Distrikt Väst

Öijared GK
15 juni
  Varbergs GK
17 juni
 
2 finalplatser  2 finalplatser 
Allmags GK1 Dagsholm GK1
Borås GK1 Gräppås GK2
Borås GK2 Gräppås GK3
Borås GK3 Halmstad GK1
Falköpings GK1 Halmstad GK2
Fjällbacka GK1 Halmstad GK3
Forsgårdens GK1 Harabäckens GK1
Forsgårdens GK2 Haverdals GK1
Gräppås GK1 Haverdals GK2
Hills GK1 Hofgårds GK1
Knistad G&CC1 Lysegårdens GK1
Koberg GK1 Lysegårdens GK2
Kungsbacka GK1 Partille GK1
Kungsbacka GK2 Ringenäs GK1
Sisjö GK1 Ringenäs GK2
Särö GK1 Skogaby GK1
Särö GK2 Stenungsund GK1
Vårgårda GK1   
Öijared GK1   
Öijared GK2   

Distrikt Syd

Bedinge GK
19 juli
2 finalplatser
  Bosjökloster GK
21 juli
3 finalplatser
 
Klubb/lag  Klubb/lag 
Abbekås GK1 Araslöv GK1
Bedinge GK1 Barsebäck G&CC1
Bokskogens GK1 Barsebäck G&CC2
Falsterbo GK1 Barsebäck G&CC3
Falsterbo GK2 Bosjökloster GK1
Flommens GK 1 Båstad GK1
Flommens GK 2 Båstad GK2
Hinton GC1 Carlskrona GK1
Hinton GC2 Eslöv GK1
Landskrona GK1 Kristianstads GK1
Ljunghusens GK1 Kristianstads GK2
Ljunghusens GK2 Lunds
Akademiska GK
1
Tegelberga GK1 Lunds
Akademiska GK
2
Tegelberga GK2 Mölle GK1
Trelleborgs GK1 PGA Sweden National1
Trelleborgs GK2 Rya GK1
Vasatorps GK1 Sjöbo GK1
Vasatorps GK2 Sjöbo GK2
Vasatorps GK3 St. Arlid GK1
Vasatorps GK4 St. Arlid GK2
Vellinge GK1 St. Arlid GK3
Ystad GK1 Tomelilla GK1
   Åkagårdens GK1
   Åkagårdens GK2
   Örestad GK1
   Örestad GK2
   Österlens GK1
   Österlens GK2

Distrikt Norr

Umeå GK
4 juli
1 finalplats
 
Klubb/lag 
Skellefteå GK1
Umeå GK1
Umeå GK2
Umeå Sörfors GK1
Veckefjärdens GC1
Örnsköldsviks GK Puttom1

Distrikt Mitt

Hagge GK
28 juni
1 finalplats
 
Klubb/lag 
Arboga GK1
Falun-Borlänge GK1
Hagge GK1
Hagge GK2
Hedemora GK1
Skerike GK1
Skerike GK2
Tortuna GK1
Upsala GK1
Upsala GK2
Västerås GK1
Ängsö GK1

Distrikt Stockholm

Åda G&CC
30 juni
  Täby GK
1 juli
 
1 finalplats  1 finalplats 
Botkyrka GK1 Arninge GK1
Haninge GK1 Huvudstadens GK1
Haninge GK2 Huvudstadens GK2
HaningeStrand GK1 Sigtuna GK1
Mälarö GK1 Sollentuna GK1
Saltsjöbadens GK1 Sollentuna GK2
Saltsjöbadens GK2 Sollentuna GK3
Torshälla GK1 Täby GK1
Torshälla GK2 Viksjö GK1
Troxhammar GK1 Viksjö GK2
Åda G&CC1 Viksjö GK3
   Wermdö G&CC1
   Åkersberga GK1
   Åkersberga GK2

Huvudpartners